top of page

RECENZE

Milí přátelé petrova cechu. Měl jsem možnost strávit tři dny na rybníku Velký Mastník s tímto výsledkem. Po příjezdu na místo jsem byl mile překvapen ochotou správce. Občerstvení na hrázi nepostrádá ze sortimentu vůbec nic.Po ubytování a vybalení věcí byl zahájen rybolov. Úlovky se pohybovali mezi dvěma až deseti kily. Ale přišel i kapr 97cm.20kg, jeseter 15kg. Veškeré ryby na tomto revíru jsou krásné, zdravé a bojovné. Zázemí je na suprové úrovni. Je na první pohled vidět že ze strany majitele a správců je kvalitě a péči o revír a rybáře věnována maximální pozornost. Nelze nic jiného než všechny kteří se starají o naše pohodlí jen pochválit. Přeji hodně zdaru v provozu revíru. Nebyl jsem zde naposledy a všem kteří si chtějí výborně zachytat vřele doporučuji .👍👍👍 

Karel,  14.6.2024

Krásný revír, super služby, přístup majitelů více než přívětivý. Vřele doporučuji všem slušným rybářům.

Týmu Velkého Mastníku děkuji za krásné chvíle a úlovky​!

Lukáš Krištůfek,  20.5.2024

Ahoj všem, právě jsem se vrátil z úžasného rybářského víkendu na Velkém Mastníku. Mohl bych psát dlouho. Nádherné místo, nádherný rybník a úžasné ryby. Po příjezdu první záběr a jeseter 115cm. Byl jsem u vytržení protože to v tu chvíli byla moje rekordní ryba. To jsem nevěděl co mne čeká. Následovalo několik krásných, zdravých a bojovných kaprů okolo 10kg, další tři jeseteři 110+ cm, dva líni 50cm. V neděli ráno záběr a dostal jsem neskutečnou odměnu. Po 15 minutách byl na břehu o něco menší brácha věhlasného Ference. Jeseter 177 cm a podle majitele 30+kg. Pro mne zážitek navždy. Po dohodě dostal i tento druhý největší jeseter v rybníku jméno. Od dnešního dne je to Eliška ( podle vnučky, která tam byla s námi ).
Páni majitelé přesně vědí co dělají, jak se starat o ryby, rybník i rybáře. A navíc to dělají s láskou, což se projevuje všude okolo vás.
Pánové moc DĚKUJEME za víkend snů a určitě se ještě uvidíme. Z vašeho rybníku a s vašim přístupem budete již velmi brzy vyhlášenou lokalitou pro celou ČR.

Petr K. ,  12.5.2024

O víkendu jsme s naší partou Best carp team navštívily tento krásný rybník. Byli jsme 4 dny na místním hausbótu kde jsme si krásně zachytali. Co nás ale nejvíce potěšilo a překvapilo, byl přístup místního personálu. Za 4 roky naší skupiny jsme se nikde nesetkali s takovou ochotou a pozitivním přístupem. Za nás můžu vřele doporučit a už teď víme, že tento krásný rybník navštívíme znovu. Za nás jednoznačně 1 s hvězdičkou. 

Best carp team ,  8.5.2024

To místo má duši, díky lidem, kteří o něj pečují, díky kouzelnému prostředí...
Rybařina, relax, pohoda....se vším co k tomu patří......Díky pánové !!

Martin Eden, 8.5.2024

Super místo, krásný rybník, vybavená stanoviště...stánek s občerstvením, majitel vám na zavolání přiveze na stanoviště pivo, klobásu, pokecá, poradí. 5/5 určitě se vrátíme. Za necelých 12hodin jsem chytil tři kapry okolo 70cm. A to jsem chytal poprvé.

Dominik Bílý, 31.3.2024

 

 

Rybník Mastník je opravdu dobrý rybník. Rybářské místo č. 1 bylo krásné, prostorné a bez stromů.

"Budka" na tomto místě je super. Co se týče ryb za 24 hodin jsme chytily 2 ryby kapr 76cm 7kg a dalšího 90cm a 15kg.

Za 24 hodin myslím že opravdu dobrý. Pan majitel byl sympatický. Super rybník 🌟🌟🌟🌟🌟

Mates Man, 9.12.2023

Tak tohle je hodně velký kino. Úžasný nově zařízený rybník. Nový majitelé to tu hodily takzvaně do cajku a tak jsou tu perfektně zařízená lovná místa s již postavenými stany, stolem, lavičky atd.. Stejně tak plně zařízené hausbóty. Všechno tak že je jen potřeba rozbalit pruty a začít chytat. V rybníku krásné zdravé ryby. Měli jsme to potěšení mít na háčku několik trofejních kaprů a krásného jesetera.
Velká senzace jsou také služby kolem, kterými tento rybník vyčnívá z davu. Občerstvení na hrázi, kde čepují pivo do namražených půllitrů (to píše), podávají vynikající klobásy a mnoho dalšího. Dále zde lze zapůjčit veškeré rybářské vybavení.
V neposlední řadě velice příjemný personál, který nejen dohlíží na pořádek, ale také pomůže s čímkoliv. Jak jednou Rockefeller řekl: „Tajemstvím úspěchu je dělat obyčejné věci neobyčejně dobře.“ A to tu fakt dělají hodně dobře!

Ondřej Němec, listopad 2023

Naprosto úžasné prostředí, skvělí majitelé. Byli jsme zde 2 dny, bohužel  ryby vůbec nebraly ale ukazovaly se.

Velmi doporučuji a už plánujeme další návštěvy. Ten hausbót je fantastický  nápad.

Velmi čisté  toalety s tekoucí vodou nás velmi překvapily.

Skvěla úroveň péče  a doprovodných služeb. Těšíme se na příští sezonu. 

Vláďa a Honza, 2.11. 2023

Pro naši skupinku kamarádů rybářů opravdu velké překvapení. Měli jsme na 4 dny pronajatý hausbót a byla to naprostá pecka. Správci a jejich servis naprosto famózní. Eda je prostě borec….
Rady kde chytat, na co si dát pozor, stejně tak vychlazené pivo a jídlo i s dovozem. Hausbót perfektně vybavený,
není co dodat. Určitě se ještě zastavíme. Revír jsme našli v podstatě náhodou a jsme za to velmi rádi…

Výhody:
Famózní chytačka, krásné ryby, naprosto jedinečné zázemí luxusně vybaveného hausbótu, skvělé služby,

rady i dovoz občerstvení a piva až na místo…

Nevýhody:
I přes možnost chytání na hausbótu až pro 6 rybářů, doporučuji 4 (optimální počet) plus případně další už nerybáři

( z důvodu omezeného prostoru pro držáky prutů a následnou manipulaci). Stejně tak doporučení vzít s sebou spíše menší pruty 😀.

Ale to je jen maličkost, jinak dokonalé místo ….

Martin Veselý, 28.8.2023

Od 6.8. - 13.8. jsme byli na týdenní výpravě na rybníku Velký Mastník ještě s mý, bratrem Lukášem .

Tento rybník jsme našel na internetu. V tu dobu  jsme byli na jiné soukromé vodě. A přišla myšlenka, že je to pro nás kousek z Vlašimi a blízkého okolí a že to zkusíme . Slovo dalo slovo a jeli jsme . 

Přijeli jsme v neděli a počasí nic moc , trochu pršelo . Při příjezdu na rybník na nás na hrází čekal jeden ze správců jménem Eduard Poustka velké překvapení . Dali jsme pivo a řeč .

Cca po hodině jsme přijeli na lovné místo číslo 10 . Krásné a prostorné místo.

Dle informací berou ryby z druhého břehu . Ok zkusíme a uvidíme . Jelikož počasí nic moc stále déšť až do středy odpoledne . První ryby byli cca do 7kg . Říkám si , jak je to možné. Ale najednou přišel zlom a z út/st najednou
cca co 1,5 hodina to ryba . Za tu noc jsme zdolal 6 kaprů od 9,5 kg do 19,5 kg . Říkám si super .

Cíl splněn . Člověk si musí rybu najít a hlavně na co půjdou . Nakonec se to rozjelo na jahodu a kraba od značky TB . Za mě super místo a super personál . Ochota , vstřícnost . Pokud jim čas dovolí , tak přijedou se zeptat jak se daří atd . Pokud chcete něco k jídlu tak můžu doporučit domácí guláš , gulášovou polívku nebo klobásu vše top . Jinak jsou i jiné nabídky ale tohle je pecka . Pivo 11 Svijany .

Kdo to má kousek sem nebo i z dálky tak neváhejte a přijeďte. Ryby jsou krásné , čisté a dost bojovné . 

Za nás spokojenost . A nejsme tu na posled. Rybařina je krásná věc . Kort když tu poznáte fajn lidi . Jak personál tak kolegy rybáře z dalších míst .

Těšíme se na další výpravu .

Nejsme tu na posled.

Roman a Lukáš, 14.8.2023

Klidné, krásné místo, parádní občerstvení, zajištění pobytu od majitelů. Ti jsou moc fajn.

Marie Vokřálová, 6.8.2023

Děkujeme za krásně strávené dny u rybníka Velký Mastník. Kouzelné prostředí, milí lidé, nádherné a zdravé ryby. Už teď máme domluvený další termín a těšíme se opět nashledanou.

6.8.2023

Výborný rybník určený pro sportovní rybolov. Udržované hezké okolí, dobře zarybněný. Je vidět, že majitelé to dělají srdcem. Lovná místa upravená, vybavená bivakem či přístřeškem, lavicí a stolem. Útulné stylové pokoje jester a kapr či hausbót
a konci rybníka jsou jen třešničkou na dortu... Občerstvení nabízí mnoho nealka, dobré pivo, výbornou kávu a ještě lepší jídlo. Návštěvu zde rozhodně doporučujeme!

Michaela Zavadilová,  9.7.2023

První letošní výpravu jsme si na Velkém Mastníku opět perfektně užili. Nádherné úlovky a moc pěkné zázemí.

Poděkování Robertovi, Edovi a Jirkovi kteří se o nás perfektně starali. Přijeli jsme domů unavený, ale velice spokojený.

Zdravíme a už teď se těšíme na další návštěvu.

Dáša a Jirka Křčmářovi, 2.7.2023

Rádi  bychom Vám poděkovali za perfektní víkend plný krásných rybářských zážitků na Vašem rybníku.  Velký dík za Vaše služby,
co se týče jídla a obsluhy (dovážka občerstvení až pod nos). PROSTĚ SUPER!!!

Krásné čisté prostředí a co  musíme nejvíc  vyzdvihnout jsou trofejní úlovky.  Moc jsme si to užili,  rádi se sem budeme vracet!

Petr, Petr, Pavel,  26.6.2023

První výprava na Velký Mastník dopadla úžasně, první záběr přišel deset minut po nahození a hned jeseter, můj první v životě.
Velké poděkování patří všem správcům za krásné a klidné prostředí. Děkuji.

Véna Dalihod,  30.5.2023

Rybník super, velké pěkné ryby bez poškození, velice jsme uvítali postavený stan s podlážkou. Majitelé jsou super lidi, prohlídka na housebót, přivezou Vám pivo, klobásu prostě všechno. Dokonce mi aj vyřídili raketu, která mi ulítla z vlasce při náhozu.
Jídlo i pivo bylo výborný, příště vyzkouším ten guláš a to abych si dal točený při tom když lovím jsem dlouho nezažil.
Chlapi,  opravdu díky za super víkend. Škoda snad jen toho počasí :)

Radek Janko,  29.5.2023

Dobrý den, chci Vám poděkovat za příjemně strávené dny u Vás na Velkém Mastníku. Se synem jsme si udělali prodloužený víkend a sešli se s kamarády rybáři a bylo to moc fajn. Jsme nadšení z Vašeho nadšení co pro nás a ostatní děláte, z krásného prostředí a spousta splněných přání. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek, přejeme ať se Vám daří a rádi Vás zase navštívíme. 

Pavel Joska, 18.5.2023

Děkujeme za krásně strávený víkend. Je vidět, že to jde dělat i jinak. Skvělá parta lidí, která se o nás starala, krásné prostředí, čisté ubytování. Určitě se zase uvidíme :)

Rita a Pavel     8.5.2023

Letošní sezónu jsme odstartovali 3 denní výpravou na rybník Velký Mastník. Po příjezdu na nás čekalo milé přivítání od správců, kteří pro nás po celou dobu návštěvy dělali vše co bylo v jejich silách. Příprava zázemí a občerstvení byla proste luxusní. Není co dodat!

Krásné zázemí, krásné chytací místa (my jsme byli na místech č.1 a 2) a krásné bojovné ryby.
Ještě jednou děkujeme správcům Jirkovi a Petrovi za zpříjemnění naši výpravy.
Na závěr už jen dodáme, že se určitě nevidíme naposledy a moc rádi se sem vždy vrátíme.

Kuba, Pavel, Jirka a Tomáš,  24.4.2023

Po soukromých vodách dráždím již pár let, a musím říct, že nikde jsem nezažil co u Vás. 

Perfektní místa, naprosto fantastický personál a jeho přístup! Ač jste nový, děláte svou práci moc dobře. O tom hovoří i nápad houseboatu, který je pro širší skupinu rybářů velmi krásně strávený čas. Letos jsme u Vás měli dvě delší výpravy a v příští sezóně určitě budeme mít zájem u Vás zahájit sezónu. Už teď se těšíme! Děkujeme za zážitky u Vás!

Lukáš Palán, 23.11.2022

První návštěva na jeden den naprosto předčila veškerá očekávání !!!! Krásné místo s naprosto perfektně připravenými lovnými místy. Zázemí, občerstvení a vše kolem úplně úžasné  a o panu majiteli a celém jeho týmu se dá  napsat pouze jediné -  ÚŽASNÝ !!

Neuvěřitelně vstřícní a milí lidé, kteří jsou tam opravdu pro vás. Podařilo se tam chytit životní ryby, další bohužel spadly, ale zachytání famózní. Okamžitě jsou připravení vám pomoct, když je třeba. Ať už jde o loď  při velké rybě nebo o drink, když je žízeň 😊

Moc se těšíme na další návštěvu, která bude jistě hodně brzy. Všem patří velké poděkování za krásný zážitek.

Vřele doporučuji, protože od A do Z - naprosto famózní !!

Tomáš Křelina, 17.10.2022

Na tomto revíru jsme absolvovali závody. Byly to ty nejúžasnější závody, na kterých jsme byli. Úžasná parta správců a spolumajitelů, čistota, starostlivost. Podařilo se jim ze závodu udělat rodinou záležitost ze všech zúčastněných, a za to se jim klaním. Krásné ryby a hlavně krásné závody do poslední minuty. Děkuji

Lubomír Pelikán, 4.10.2022

Krásná nová voda. Naprosto super vedení a možnost služeb, které nabízejí. Měli jsme tu čest a navštívili jsme Velký Mastník a počínaje krásných lovných míst a konče bezkonkurenční klobásou. Rádi se vrátíme nejen na ryby, ale i na posezení.

Rybářské závody týmů a jednotlivců Machač, Dubenec,Valcha, Jezero za Valem, 14.9.2022

Na doporučení jsme se s manželem vypravili na Velký Mastník. A dobře jsme udělali. Ulovili jsme spoustu krásných zdravých ryb což dokládáme našim "úlovkovým lístkem". Byla to naše první výprava,
a můžume ji doporučit všem nadšencům rybařiny. Krásný, čistý a hlavně upravený revír. Super lidi, co tomu dávají vše. My se opravdu zase vrátíme a už se těšíme na další krásné rybářské zážitky.

Petrův zdar !

Dáša a Jirka Krčmárovi, 11.9.2022

Na začátku září jsme strávili prodloužený víkend v hausbótu na rybníku Velký Mastník. Partička 5 rybářů z Hanspaulky a Kadaně. Seznámení s obsluhou rybníka v občerstvení na hrázi u pivka bylo velmi pohodové a přátelské! Přesun lodí na hausbót který je opravdu velmi velmi luxusní! Horní sluneční terasa je nádhera. Každý den nám volali jestli něco nepotřebujeme přivézt vodu, pivo grilovanou klobásu nebo cokoliv. Nachytali jsme krásné kapry a jesetery. Největší kapr měl 20 kg. Jeseter 17 kg.
Děkujeme moc za krásný prodloužený víkend. Určitě přijedeme zpátky.

Karel Macák, 6.9.2022

Jak strávit fajn dovolenou? Dokonce v plném rodinném složení žena a děti? Někdy je dobré neplánovat a nechat to osudu. Že to mohou být pěkné nervy a nakonec i fiasko? Mohou. Když to vyjde, jste král. Proč to píšu? Protože takhle to bylo a na konci bylo opravdu milé překvapení a skvěle strávený čas. 

Stačilo otevřít časopis Rybář (Český Rybář). Najít reklamu na Velký Mastník a ... opravdu někdo měl tak šílený nápad, dát doprostřed rybníka Hausboat? Měl. Přišlo nám to jako naprosto skvělý nápad. Naštěstí bylo volno, rezervace proběhla, komunikace skvělá. Příjezd na místo, uvítání a nastěhování. Vše naprosto v pořádku. Ještě doporučení kam poslat pruty, aby ryby braly. Kluk to tak udělal a hned chytal, já si šel svou cestou a trvalo to trochu déle, ale také se mně ryby o něco déle rozjely. 

Hausboat a celý ten koncept je opravdu dobrý nápad a pěkné místo v krásné krajině, kde si odpočinete a rybáři užijí své. 

Panu majiteli a jeho rodině přeji, ať se jim daří a naplní jejich představy okolo celého jejich projektu Velký Mastník. A těm co budou chtít na Hausboatu strávit svůj čas, dám jednu radu. Až budete mít nahozené pruty, bude sedět na molu a zazvoní vám telefon a ozve se v něm: "nechcete přivést pivo a klobásu?" Neodmítněte to!

Pavel Sekáč, 2.9.2022

Poslední víkend v srpnu jsme strávili na Velkém Mastníku na hausbotu. Byl to opravdu krásný zážitek, jak pro manžela rybáře - chytil 3 velké kapry přes 80 cm, tak vnuka, který se s rybařením seznamoval a hodně jezdil na lodičce, která je součástí hausbótu,

Já jsem si tam nesmírně odpočinula, stačilo si jít sednout na střechu, kde je udělaná  odpočinková zóna.

Hausbót je perfektní, vše jako ve velice dobrém hotelu a hlavně ten klid a soukromí. Neskutečné bylo jednání majitelů a jejich zaměstnanců. Co si člověk přál, tak to splnili. Výborné jsou jejich klobásy, které pokud máte zájem přivezou až do hausbótu udělané na grilu. Už se těšíme, jak si příští rok pobyt zopakujeme, ale na delší dobu, abychom si to opravdu užili.

Záhorská, 1.9.2022

Vypravili jsme se na Malý Mastník se ženou a vnoučkem s cílem chytit aspoň jednoho sumce.

Sumci nebrali, ale nachytali jsme každý několik krásných kaprů. Žena zvítězila s hodnotu 77cm, vnouček jich chytil 5 o něco menších. Krásný revír, krásné ryby a velmi hodní a ochotní lidé, kteří se tu o vše starají.

Moc děkujeme a rádi ještě přijedeme.

Václav Koukal, 18.8.2022

Od 14.7 do 17.7 jsem poprvé vyrazil s kámošem na rybník Velký Mastník a určitě to nebylo naposledy. Krásné prostředí, super domluva se správci. Lepší jak dovolená v Chorvatsku. Vřele doporučuji všem slušných rybářům co si chtějí užít klid a chytit velké ryby. Kámoš chytil jesetera 110 cm a já největšího kapra 12kg a k tomu ještě další krásné kapry a štiku. Těším se na příště, jelikož vím, že zde jsou ještě větší ryby.  Jak už jsem psal rybník i jeho okolí je nádherné je to výborný relax.

PS: Vy co chcete u vody jen chlastat a dělat bordel vyražte raději do toho Chorvatska. 

Krásné úlovky přeje všem slušným rybářům Radek Štika. 

Radek Štika, 31.7.2022

Rybník Velký Mastník určitě všem doporučím. Je to opravdu nejkrásnější místo kde jsem chytal, voda krásně čistá. Všude kolem rybníka je také čisto. Velice oceňuji že mají možnost zapůjčení rybářského vybavení, tato služba mě velice zajímala a tak jsem si vybavení zapůjčil a bylo to vybavení které bylo opravdu dobré. Jejich služby jsou takové jako nikde. 2 pracovních se kterými jsem jednal byli velmi příjemní a ochotní. Jen co bych doporučil tak vzhledem k velikosti rybníku jet na 2 a více dnů kvůli zakrmení. Hezký den všem.

Dejf Divizna Jetel, 29.7.2022

Zdravím všechny kapraře a příznivce rybolovu technikou chyť a pusť. O tomto revíru jsem se zhruba před měsícem dozvěděl od mého kamaráda a musím se přiznat, že mě ihned z vyprávění zaujal a chtěl jsem vědět o něm co nejvíce. Zavítal jsem na jejich web a sociální sítě, ale to mi nestačilo, a tak jsem se vydal na revír podívat osobně.

Po příjezdu na místo, kde byl přímo majitel a správce, a kde jsme se dali do dlouhého vyprávění o tomto revíru, rybách, místech, přírodě a výhledu do dalších let, mě tento revír přímo uchvátil. Proto jsme hned na místě domluvili termín naší první výpravy. Vyrazili jsme s kamarádem Karlem a já vzal s sebou své dva syny. Jeli jsme v termínu od 3.7. do 5.7.2022 na místo číslo 1. Toto místo se mi velmi líbí, ale věděli jsme, že má být oba dny veliké vedro a tušili jsme, že ryby přes den brát nebudou, a to se také potvrdilo. Zázemí tohoto rybníku a jeho okolí je prostě super. Jako velké plus je to, že se nechá na každé místo přijet autem a vyložit si tam věci. Místa jsou krásně upravena. Na hrázi je občerstvení a co prostě musím zde vyzvednout a rozhodně to není na vodách běžné je prostě skvělá parta a chování, jak majitele, tak lidí kolem něj, co se o revír starají. Velmi ochotní, vstřícní, udělají prostě maximum proto, aby se zde rybář cítil co nejlépe. Snaží se každé místo popsat, jak nejlépe umí a dávají velmi cenné rady. Super je, že využívají elektrickou čtyřkolku a na místo Vám přivezou i nějakou tu objednávku až na lovné místo. Je možné zde mít několik míst přímo s jejich biwakem, který je až pro 4 osoby. Další super věcí je, že si zde můžete pronajmout pramici, nebo podložku a spousty dalších věcí.

Nyní se vrátím k našemu samostatnému lovu. První den jsme dostali, co se týče počasí pěkně do těla, protože na tomto místě se prostě nenajde až do večera žádný stín, ale s tím jsme počítali. Večer přišel první záběr ve 22 hodin. Byl to krásný šupináč s váhou 8kg.  Od půl jedné ráno do 6 hodin se to prostě nezastavilo a my měli celkem 14 záběrů. Ráno jsme si říkali, že když jsme spali hodinu, že to doženeme spánkem přes den, ale to se nestalo, ne, že by to bralo, ale opět počasí, šílené vedro a nedalo se prostě spát. Celý den jsme opět bez záběru. Naštěstí se synové zabavili chytáním plotic a vláčením, kde se nám povedlo chytit několik okounů a dvě štiky necelých 70 cm. První záběr na boilie přišel kolegovi Karlovi v půl deváté, a to menší kapr. Mě opět přišel záběr v půl jedné, jako předchozí noc, ale hned po zvednutí prutu jsem tušil, že tohle bude jiná káva. Po asi 15 minutách jsme měli kapra v podběráku. Nádherný, zdravý šupík 101 cm a čistá váha 18,5 kilo. Krásná ryba a to zdolávání, prostě super. Záběry opět neustávaly a každý jsme měli shodně po 5 rybách. Váhová kategorie opět kolem těch 8 kilo, jen jsem chytil ještě šupíka 86 cm a 10,7kilo. Karel měl ráno poslední záběr výpravy a zapřáhl krásného jesetera. Po cca 15minutovém boji, kde jsme ho zdolávali ze člunu, a kde jsme ho úspěšně zdolali, tak jsme naměřili 146cm a 15,5kilo. Krásný souboj a zážitek. Tuto výpravu hodnotím za docela povedenou, na to, jaké bylo počasí a již se těšíme na další, která si myslím nenechá na sebe dlouho čekat.

Závěrem bych chtěl napsat, vyplatilo se nám více krmit a chytat na větší nástrahy, boilie 24mm a plus pop up. Jinak si myslím, že je dobré si sem vzít svůj člun nebo využít půjčení lodě od správce.

Lovu zdar!!!

Michal, Karel, Míša a Vojtík, 9.7.2022

Vyrazil jsem s kamarádem a dětmi. Expedice na Velký Mastník byla super. Správci na 1A, ochota a přístup super. Lovné místo 1. bylo super, všude čisto, zázemí perfektní. Je vidět, že to dělají s láskou. Záchody super, občerstvení, možnost si zapůjčit loď nebo rybářské vybavení. Mohu jen doporučit. Určitě se vrátíme 👍👍

David Krejčiřík, 8.7.2022

Číslo10. Krásné místo pro 3 rybáře. Perfektně upravená místa. Na místě stan pro 3 rybářská lehátka a věci.

Správci rybníka na 1. Přijdou si popovídat a hlavně poradí na co a kde nejlépe chytit rybu.

Bylo sice jen na 2 noci ale 3 kapříky 2x9+,10+.Takže super.

Moc děkujeme a určitě příjezdem zas.

Miroslav Filip, 5.7.2022

Ahoj všichni, doporučuji tento rybník. S kamarády jsem si tam zachytal suprově. Překvapilo mně, jaké velké ryby v rybníku jsou. Super přístup a vstřícnost majitele rybníku. Určitě to nebyla poslední návštěva tohoto rybníku.

Ondra W, 1.7.2022

Super zachytání, mnoho krásných ryb, bezva jednání !!

Mára Havlín, 29.6.2022

Příjemné prostředí pro relaxaci.

Milada Dušková Svatoňová, květen 2022

Moc hezký soukromý revír, otevřený teprve nedávno. Byli jsme tam na víkend a pár hezkých ryb přišlo.

Největší kapr 85cm, 10,5kg. Majitelé fajn lidi. Rádi přijdeme znovu.😊

Woxmen RX, květen 2022

Menší výprava na Velký Mastník přinesla spoustu krásných a zdravých ryb. Jelikož to byla první dvoudenní výprava, můžu jen doporučit všem nadšencům rybařiny. Krásný, čistý a hlavně upravený revír - to uvidí každý sám až dorazí na místo. Super lidi, co tomu dávají vše, co je potřeba na 200 procent. Já osobně se vrátím a ne jen jednou.

Petrův zdar, ať to jezdí.

Míra Stupka, 9.6.2022

bottom of page